پیشنهاد عکاسی افسردگی کالیفرنیا جوایز اسکار

پیشنهاد: عکاسی افسردگی کالیفرنیا جوایز اسکار اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی پرداخت ۶۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی دولت به تامین اجتماعی طی روزهای آینده

مدیرعامل شرکت تأمین اجتماعی از دریافت ۶۰۰۰ میلیارد تومان از مطالبات این شرکت از دولت طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با دریافت این بخش از مطالبات سازمان، عیدی با

پرداخت ۶۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی دولت به تامین اجتماعی طی روزهای آینده

پرداخت ۶۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی دولت به تامین اجتماعی طی روزهای آینده

عبارات مهم : دریافت

مدیرعامل شرکت تأمین اجتماعی از دریافت ۶۰۰۰ میلیارد تومان از مطالبات این شرکت از دولت طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با دریافت این بخش از مطالبات سازمان، عیدی بازنشستگان تا ١٥ اسفند ماه پرداخت شده است و حدود ٣ هزار میلیارد تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد نیز پرداخت می شود.

به گزارش ایسنا، سیدتقی نوربخش در جلسه ای با اعضای کانون عالی بازنشستگان شرکت تأمین اجتماعی اظهار کرد: محدودیتی جهت تعامل با تشکل های بازنشستگی و کارگری نداریم و آماده دریافت نظرات این عزیزان هستیم. پیگیری به خواسته های بازنشستگان و ارتقای خدمات به آنها همواره در اولویت شرکت تامین اجتماعی قرار دارد. نمایندگان و اعضای تشکل های بازنشستگان نیز عالی ترین ارتباط را با این شرکت دارند و همواره خواسته ها و دغدغه های اقشار متفاوت بازنشستگان را به مدیریت شرکت انتقال یافته می کنند.

پرداخت ۶۰۰۰ میلیارد تومان از بدهی دولت به تامین اجتماعی طی روزهای آینده

وی با بیان اینکه شرکت تامین اجتماعی ماهیانه ۶۰۰۰ میلیارد تومان جهت پرداخت حقوق بازنشستگان و خدمات درمانی به جامعه تحت پوشش خود هزینه می کند، اظهار کرد: منابع مربوط به دریافت حق بیمه در این شرکت ماهیانه ۵۳۰۰ میلیارد تومان هست. منابع مورد نیاز جهت بخش مستمری و تعهدات کوتاه مدت بخش مهم هزینه های شرکت تأمین اجتماعی را تشکیل می دهد. ماهیانه ۴۵۰۰ میلیارد تومان مستمری و تعهدات کوتاه مدت به وسیله این شرکت پرداخت می شود و خوشبختانه این تعهدات به شکل مناسب و بدون هیچ تاخیری درحال انجام هست. مقرری بیمه بیکاری، مرخصی زایمان، غرامت دستمزد ایام بیماری و وسایل کمک پزشکی مهمترین تعهدات کوتاه مدت شرکت تامین اجتماعی را تشکیل می دهند.

به گزارش ایسنا، در ادامه این دیدار، محمدرضا جعفریان – معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت تامین اجتماعی- از تهیه آئین نامه تعامل با شرکای اجتماعی خبر داد و گفت: تعامل همه جانبه با کانون ها و تشکل های بازنشستگان و سایر شرکای اجتماعی همواره مورد توجه قرار دارد. با تهیه این آئین نامه از نظرات و دیدگاههای شرکای اجتماعی در تصمیم گیری های شرکت تامین اجتماعی استفاده می شود.

مدیرعامل شرکت تأمین اجتماعی از دریافت ۶۰۰۰ میلیارد تومان از مطالبات این شرکت از دولت طی روزهای آینده خبر داد و گفت: با دریافت این بخش از مطالبات سازمان، عیدی با

محمدحسن زدا – معاون بیمه ای شرکت تامین اجتماعی- نیز در این دیدار اظهار کرد: حوزه های بیمه ای، فرهنگی و اجتماعی با هماهنگی و همراهی کامل آماده برقراری ارتباط سازنده با تشکل های بازنشستگی هستند. ما از دریافت نظرات و دیدگاههای شرکای اجتماعی استقبال می کنیم.

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت تامین اجتماعی، علی اصغر بیات – مدیر کانون بازنشستگان تامین اجتماعی- نیز در این جلسه گفت: درحال حاضر تعامل خوب و سازنده ای بین شرکت تامین اجتماعی و کانون های بازنشستگان برقرار شده است هست. پرداخت وام به بازنشستگان، المپیاد ورزشی، بیمه تکمیلی و بیمه عمر، طرح کرامت رضوی و بسیاری از خدمات دیگر شرکت تامین اجتماعی به بازنشستگان زمینه ساز زیاد کردن رضایتمندی آنها شده است است.

واژه های کلیدی: دریافت | بازنشستگان | حقوق بازنشستگان | عیدی بازنشستگان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs