پیشنهاد عکاسی افسردگی کالیفرنیا جوایز اسکار

پیشنهاد: عکاسی افسردگی کالیفرنیا جوایز اسکار اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + هنوز هم نمی‌دانم آیا زن جوان را کشتم

تازه داماد که به اتهام قتل همکار همسرش بازداشت شده است بود در آخرین جلسه بازپرسی قتل را پذیرفت و گفت هنوز هم نمی‌دانم آیا زن جوان را کشتم.

عکس + هنوز هم نمی‌دانم آیا زن جوان را کشتم

هنوز هم نمی دانم آیا زن جوان را کشتم +عکس

عبارات مهم : آخرین

تازه داماد که به اتهام قتل همکار همسرش بازداشت شده است بود در آخرین جلسه بازپرسی قتل را پذیرفت و گفت هنوز هم نمی دانم آیا زن جوان را کشتم.

به گزارش جام جم، مرد 26 ساله که «مهدی» نام دارد متهم است زن جوانی را که همکار همسرش بود، اسفند سال گذشته با ضربه های مرگبار چاقو به قتل رسانده و جسد او را میان شمشادهای بزرگراه باکری پایتخت انداخته بود.

عامل جنایت در تحقیقات به قتل زن جوان اعتراف کرد و گفت، از مقتول پول گرفته بوده تا او را نزد رمال برده و برایش نسخه خوشبختی بگیرد که این کار را نکرده و بعد او را کشته است.

عکس + هنوز هم نمی‌دانم آیا زن جوان را کشتم

دیروز متهم جهت اخذ آخرین دفاع به شعبه ششم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و به قاضی محسن مدیرروستا گفت: مقتول همکار همسرم بود. او پولش را که بابت خرید نسخه دروغین از رمال به من داده بود، طلب کرد، ولی من نتوانستم آن را بعد بدهم. آن شب نفهمیدم چطور شد که آن زن را کشتم. من از پشت سر چهار ضربه چاقو به کمر و پهلوی او زدم و نمی دانم 23ضربه دیگر چطور به بدن او اصابت کرده هست. من هشت سال است که تریاک و شیشه مصرف می کنم. یک شب قبل از جنایت شیشه و تریاک مصرف کرده و چون حالم خوب نبود به ملاقات مقتول نرفتم.

وی افزود: به اصرار دوباره او به اتوبان باکری رفتم. قبل از رفتن به محل قرار تریاک و شیشه کشیدم. هنگامی که آمد و پولش را خواست، دعوایمان شد. نفهمیدم چطور او را کشتم. داخل کیف او پاکت نامه، کارت بانکی، گوشی و صد هزار تومان بود. من کیف را داخل سطل زباله انداختم. ولی کارت و پول را برداشتم و به منزل بردم. هنوز هم نمی دانم آیا او را کشتم.

تازه داماد که به اتهام قتل همکار همسرش بازداشت شده است بود در آخرین جلسه بازپرسی قتل را پذیرفت و گفت هنوز هم نمی‌دانم آیا زن جوان را کشتم.

متهم بعد از آخرین دفاع، به اتهام مباشرت در قتل و دزدی اموال مقتول با تجدید قرارقانونی به زندان بازگشت و پرونده او با صدور جلب به دادرسی بزودی به دادگاه کیفری ارسال خواهد شد تا او محاکمه شود.

عکس + هنوز هم نمی‌دانم آیا زن جوان را کشتم

واژه های کلیدی: آخرین | جنایت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs