پیشنهاد عکاسی افسردگی کالیفرنیا جوایز اسکار

پیشنهاد: عکاسی افسردگی کالیفرنیا جوایز اسکار اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تقدیر نوید محمدزاده از فرستانندگان یک جفت جوراب تا فرش ۱۲ متری

نوید محمدزاده منشتر شدن ویدئویی در صفحه اینستاگرامش از کسانی که دعوتش را جهت ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی به کرمانشاه اجابت کردند، تقدیر کرد.

تقدیر نوید محمدزاده از فرستانندگان یک جفت جوراب تا فرش ۱۲ متری

تقدیر نوید محمدزاده از فرستانندگان یک جفت جوراب تا فرش ۱۲ متری

عبارات مهم : جوراب

نوید محمدزاده منشتر شدن ویدئویی در صفحه اینستاگرامش از کسانی که دعوتش را جهت ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی به کرمانشاه اجابت کردند، تقدیر کرد.

به گزارش خبرآنلاین، نوید محمدزاده، بازیگر کرد تئاتر و سینما که با وقوع زلزله در غرب کشور علاوه بر اعلام شماره حساب، مکانی را جهت دریافت کمک های غیرنقدی مردم اعلام کرده بود منشتر شدن ویدئویی در صفحه اینستاگرامش گفت: «دست همه تان درد نکند، چه کسانی که یک جفت جوراب فرستادند، چه کسانی که فرش ۱۲ متری فرستادند، از همه تان ممنونم، چه کسانی که ۱۰۰ تومان فرستادند، چه کسانی که میلیون ها تومان به ما کمک کردند، دست همه تان را می بوسم.»

تقدیر نوید محمدزاده از فرستانندگان یک جفت جوراب تا فرش ۱۲ متری

او ادامه داده است: «فقط یک خواهش دارم، ما کمک های غیرنقدی را تا ساعت هشت امشب می گیریم و بعد از آن دیگر کمک های غیرنقدی نمی گیریم و فقط کمک های نقدی می گیریم. من به همراه کسانی که در این دو روز بسیار زیاد از من زحمت کشیدند به این نتیجه رسیدیم که فقط به فکر امروز نباشیم، بحث، بحث دو هفته دیگر است و بحث سرمای کشنده که می شود با آن پول به کمک شما کار بهتری برایشان انجام داد.»

واژه های کلیدی: جوراب | نوید محمدزاده | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs