پیشنهاد عکاسی افسردگی کالیفرنیا جوایز اسکار

پیشنهاد: عکاسی افسردگی کالیفرنیا جوایز اسکار اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دیده شدن و معروفیت اتفاق خاص ای در سینما نیست / حمیدرضا آذرنگ

بازیگر فیلم “تنگه ابوقریب” گفت: دیده شدن و معروفیت اتفاق خاص ای در سینما نیست. اصولاً رسم هنر دوام است لیکن این نوع دیده شدن به نوعی اتفاقی هیجانی است که به سرع

دیده شدن و معروفیت اتفاق خاص ای در سینما نیست / حمیدرضا آذرنگ

حمیدرضا آذرنگ: دیده شدن و معروفیت اتفاق خاص ای در سینما نیست

عبارات مهم : سینما

بازیگر فیلم “تنگه ابوقریب” گفت: دیده شدن و معروفیت اتفاق خاص ای در سینما نیست. اصولاً رسم هنر دوام است لیکن این نوع دیده شدن به نوعی اتفاقی هیجانی است که به سرعت فراموش می شود.

حمیدرضا آذرنگ بازیگر سینما، تئاتر تلویزیون که در سی و شمین جشنواره فیلم فجر با بازی در فیلم “تنگه ابوقریب” خوش درخشیده بود در گفت وگو با میزان، درخصوص اشتیاق و شور همیشگی خود جهت ایفای نقش گفت: من هیچ وقت به ایده آل خود در بازیگری نمی رسم و به همین خاطر هیچ وقت دست از تلاش بر نخواهم داشت. اسم این توقع خود از بازیگری را وحشت شریف می دانم و همواره این وحشت را در وجود خود احساس می کنم.

وی به همین جهت افزود: شروع هر اثر و بازی در هر فیلمی در وجود من شروع یک زلزله هست. هر بار به خودم می گویم پا در عرصه ای سخت گذاشته ام و هر بار فکر می کنم که در این وادی تازه واردم.

بازیگر فیلم “قاتل اهلی” راجع به تکراری بودن بعضی آثار و دوری از این تکرار تاکید کرد: بازیگری عمق و ارتفاع مشخصی ندارد. همه داستان ها و شخصیت ها در تاریخ سینما آمده هست. تفاوت داستان هایی که ما می گوییم در نگاه و فرهنگمان هست. آدم به هر جایی که برسد قطعاً جای پای بزرگی گذاشته است و این را نباید فراموش کند.

وی معروف شدن را دلیلی بر موفقیت یک بازیگر ندانست و ادامه داد: دیده شدن و معروفیت اتفاق خاص ای در سینما نیست. اصولاً رسم هنر دوام است لیکن این نوع دیده شدن به نوعی اتفاقی هیجانی است که به سرعت فراموش می شود. این اتفاقات هیجانی در جامعه ما به شدت دیده می شود، این هیجان در قضاوت هایمان هم کاملاً تاثیر گذار است.

دیده شدن و معروفیت اتفاق خاص ای در سینما نیست / حمیدرضا آذرنگ

بازیگر فیلم “تنگه ابوقریب” دوری از حاشیه را عاملی مهم در روند کاری یک بازیگر دانست و افزود: آنچه مسلم است اینکه تاریخ سینما ثابت کرده آنهایی که بدون حاشیه در سینما کار خودشان را کرده اند بعدها در یادها خواهند ماند.

آذرنگ راجع به عالی ترین نقشی که تا به حال ایفا کرده خاطرنشان کرد: هر نقشی که تا به حال جهت بازی گزینش کرده ام بدون شک دارای معیارها و شرایطی بوده که مرا به گزینش مجاب کرده هست. جهت بازیگری مثل حل معادلات ریاضی هست. بازیگری یک طرفه نیست و بخش دیگری آن آدمهای روبروی ما از جمله عوامل و سایر بازیگران هستند. بازیگری اتفاق سخت و پیچیده ای است و متاسفانه در کشور ما به شدت راحت با آن برخورد می شود.

واژه های کلیدی: سینما | بازیگر | بازیگری | بازیگران | بازیگر فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دیده شدن و معروفیت اتفاق خاص ای در سینما نیست / حمیدرضا آذرنگ

دیده شدن و معروفیت اتفاق خاص ای در سینما نیست / حمیدرضا آذرنگ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs